Balatonfüredi Ökölvívó Club
„A boksz nem sport, hanem lelkiállapot. Felszabadult, önfeledt, férfias játék."
Adler Zsigmond
VILÁGBAJNOKSÁGOK
|
||
Női Junior – Ifjúsági
|
április ? – május ?
|
?
|
Férfi Junior
|
augusztus 17-26.
|
Kijev/Ukrajna
|
Férfi Felnőtt
|
október 4-20.
|
Almaty/Kazahsztán
|
EURÓPA-BAJNOKSÁGOK
|
|||||
Férfi Felnőtt
|
május 17-26.
|
Minszk
|
|||
Férfi Ifjúsági
|
augusztus 11 – 18.
|
Rotterdam
|
|||
Női Ifjúsági – Junior
|
szeptember 1-8.
|
Romorantin / FRA
|
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – FÉRFI (Senior Elite – 19 – 34 évesek)
|
|||||
Strandja Kupa
|
február 19-24.
|
Szófia
|
|||
Kémia Kupa
|
március 5-10.
|
Halle
|
|||
Bécsi Box Kupa
|
március 7-10.
|
Bécs
|
|||
Zlatko Hrbic Torna
|
március 7-10.
|
Zágráb
|
|||
Gee Bee Torna
|
március 11-15.
|
Helsinki
|
|||
Grand Prix Usti nad Labem
|
március 13-17.
|
Usti nad Labem
|
|||
Belgrád Winner Torna
|
április 16-21.
|
Belgrád
|
|||
Felix Stamm Torna
|
április 16-21.
|
Varsó
|
|||
Szentpétervár i Kupa
|
július 11-18.
|
Szentpétervár
|
|||
Nemzeti Kupa
|
szeptember 5-8.
|
Bécs
|
|||
Rodovan Bisics Torna
|
szeptember 12-15.
|
Banja Luka
|
|||
Tammer Torna
|
október 16-21.
|
Tampere
|
|||
Golden Glove Torna
|
november 21 – 25.
|
Belgrád
|
|||
|
|
|
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – IFJÚSÁGI (Youth – 17 – 18 évesek)
|
|||||
Damas Pozniakas Torna
|
március 20-24.
|
Vilnius
|
|||
Mostari Torna
|
április 25-28.
|
Mostar
|
|||
ORV (Olimpiai Reménységek Versenye) U/17-18
|
május 1 – 5.
|
Bydgoscz /POL
|
|||
Klicsko Barátai Torna
|
június 24-29.
|
Berdichev/Ukrajna
|
|||
Golden Glove Torna
|
július 4 – 8.
|
Novi Sad
|
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – JUNIOR (15 – 16 évesek)
|
|||||
ORV (Olimpiai Reménységek Versenye) U/16
|
április 27-28.
|
Komarno
|
|||
Heydar Aliyev Elnök Kupa
|
május 9 – 14.
|
Baku
|
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – SERDÜLŐ (Schoolboys – 13 – 14 évesek)
|
|||||
|
|
|
KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK – NŐI
|
|||||
4 Nemzet Torna
|
január 24-28.
|
Oslo
|
|||
Nikolajev City Kupa
|
szeptember 2-7.
|
Nikolajev
|
|||
|
|
|
HAZAI VERSENYEK
|
|||||
57. Bocskai István Emlékverseny
|
február 5-10.
|
Debrecen
|
f,
|
||
Énekes István Emlékverseny
|
február 28 – március 3.
|
Budapest
|
ifj,
|
||
IV. Tóth Ákos Emlékverseny
|
március 9.
|
Kóka
|
női, ffi,
|
||
IV. Nemzetközi Szalacska Kupa
|
március 16 – 17.
|
Nagyberki
|
s,j,i,f,n,
|
||
Utánpótlás Olimpia
|
március 27-30.
|
Pécs?
|
s, j,
|
||
Budapest Bajnokság
|
április 19-21.
|
Budapest
|
|
||
Bornemissza Gergely Emlékverseny
|
május 30 – június 1.
|
Eger
|
j,ifi,
|
||
Európai Uniós Országok Női Felnőtt Junior Bajnoksága
|
június 30 – július 7.
|
Keszthely
|
|
||
III. Papp László Emlékverseny
|
augusztus 1-3.
|
Hajdúszoboszló
|
|
||
Botos Boksz Gála
|
augusztus ?
|
Salgótarján
|
|
||
III. id. Süllős Gyula Emlékverseny
|
szeptember 7.
|
Kaposvár
|
|
||
Nemzetközi Paks Kupa
|
szeptember 14-15.
|
Paks
|
s,j,i,f,
|
||
XIII. Testvérvárosok Kupája
|
szeptember 14-15.
|
Kiskunhalas
|
s,j,i,f,
|
||
Horváth Géza Emlékverseny
|
október ?
|
Pécs
|
|
||
Matyó Kupa
|
?
|
Mezőkövesd
|
|
||
|
|
|
|||
|
|
|
ORSZÁGOS BAJNOKSÁGOK
|
|||||
Serdülő OB. (13 – 14 évesek)
|
szeptember 26-29.
|
Budapest
|
|||
Junior OB. (15 – 16 évesek)
|
október 17-20.
|
Kaposvár
|
|||
Ifjúsági OB. (17 – 18 évesek)
|
november 7-10.
|
Hódmezővásárhely
|
|||
Női OB.
|
november 20-23.
|
Hévíz
|
|||
Férfi Felnőtt OB.
|
december 4-7.
|
?
|
EGYÉB VERSENYEK
|
|||||
XXVII. Nyári Universiade
|
július 6-17.
|
Kazany
|
|||
|
|
||||
Bizalom Kupa
|
I. forduló
|
január 26.
|
|
||
Bizalom Kupa
|
II. forduló
|
március 9.
|
|
||
Bizalom Kupa
|
III. forduló
|
május 11.
|
|
||
Bizalom Kupa
|
IV. forduló
|
augusztus 24.
|
|
||
Bizalom Kupa
|
V. forduló
|
szeptember 14.
|
|
VÁLOGATOTT CSAPATTALÁLKOZÓK
|
|||||
|
|
|
EGYÉB
|
|||||
Bírótovábbképzés
|
február 2.
|
Vecsés
|
|||
Boxbál
|
február 23.
|
Budapest
|
|||
Közgyűlés
|
április 6.
|
Budapest
|
Hírek